Купить сигнализатор поклевки можно здесь

Пальчевський наздоганяє Кличка

 

Андрій Пальчевський продовжує скорочувати відрив від Віталія Кличка в рейтингу потенційних кандидатів на посаду міського голови Києва і займає друге місце, такі результати соціологічного дослідження, проведеного громадською організацією Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» в березні 2020 року.

Жителів столиці просили оцінити зміни в Києві, які відбулися протягом останніх років, 46,3% респондентів оцінили зміни позитивно, з них 14,2% обрали відповідь «позитивно» та 29% - «скоріше позитивно». Натомість 44,7% вважають зміни в столиці негативними, з них 29,5% обрали відповідь «скоріше негативно» і 15,2% - «негативно». Крім цього 12,1% не визначились із відповіддю. В порівнянні з січнем 2020 року оцінка змін в місті киянами дещо погіршилась: відсоток незадоволених мешканців столиці зріс на 3,5%.

 

З дослідженням можна ознайомитись за посиланням: http://goia.org.ua/index.php/doslidzhennya/76-palchevskij-nazdoganyae-klichka

 

Кияни позитивно оцінюють діяльність міського голови та зміни в місті

Результати соціологічного дослідження, проведеного громадською організацією «Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» в січні 2020 року показали, що більшість киян оцінюють позитивно як загальний розвиток свого міста, так і роботу міського голови Віталія Кличка.

Оцінюючи зміни в Києві, які відбулися протягом останніх років 43,3% респондентів оцінили зміни позитивно, з них 15,5% обрали відповідь «позитивно» та 27,8% - «скоріше позитивно». Натомість 41,2% вважають зміни в столиці негативними, з них 26,8% обрали відповідь «скоріше негативно» і 14,4% - «негативно». Крім цього 15,5% не визначились із відповіддю. В порівнянні з листопадом 2019 року оцінка змін в місті киянами майже не змінилася.

З дослідженням можна ознайомитись за посиланням: http://goia.org.ua/index.php/doslidzhennya/74-kiyani-pozitivno-otsinyuyut-diyalnist-miskogo-golovi-ta-zmini-v-mista

 

Кличко зберігає безумовне лідерство в мерських перегонах, проте втрачає в оцінці киян

Якби вибори були наступної неділі, чверть киян підтримали б діючого міського голову. В той же час, кількість людей, що позитивно оцінюють його діяльність зменшується. Такі дані опитування, проведеного громадською організацією Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» у період з 8 по 11 листопада 2019 року.

Причому, опитування зафіксувало істотну різницю в результатах опитування в залежності від того, чи повідомляти респондента про партію, від якої імовірно буде балотуватись кандидат.

З дослідженням можна ознайомитись за посиланням: http://goia.org.ua/index.php/doslidzhennya/71-klichko-zberigae-bezumovne-liderstvo-v-merskikh-peregonakh-prote-vtrachae-v-otsintsi-kiyan

 

 

ЮРІЙ МАЖУГА ВИКРИВАЄ ДЕПУТАТСЬКИЙ БІЗНЕС

Голова Секретаріату Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» Юрій Мажуга ініціював висвітлення телеканалом «InterVizor» незаконної діяльності на житловому масиві Русанівка екологічно небезпечної автомийки на вулиці Ентузіастів, 1-б. Як виявилося, ці неподобства заохочуються депутатами Київради. Дивіться сюжет!

 

 

 

Жовтень 2019 року

 

 

 

 

ЗЕЛЕНІ ЦІННОСТІ –
МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

 

Публічна лекція зазначеної тематики відбулася з ініціативи Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» за організаційного сприяння Русанівського відділення соціальної допомоги на базі його приміщення у Дніпровському районі міста Києва. Перед запрошеними з основним матеріалом виступив доктор економічних наук Вячеслав Потапенко, який очолює громадську організацію «Інститут зеленої економіки».

 

Детальніше: ЗЕЛЕНІ ЦІННОСТІ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

2022  goia.org.ua