Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

 

 

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ.
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ.
ВИБОРЧИЙ ШТАБ.

 

Ви розбудовуєте нову партію, громадську структуру чи персональну команду з метою участі у найближчих виборах. При цьому ресурси обмежені, активісти розчаровані, результати очікуються, на жаль, примарні. Але ж наміри дуже серйозні! Як за таких непростих обставин ефективно діяти на політичний максимум, спираючись на фінансовий мінімум?

Наш організаційно-консультаційний центр покликаний розширювати оперативні можливості для самореалізації перспективних політиків та громадських діячів. Стратегічно ми виходимо із того, що отримати пристойний електоральний результат, не розраховуючи на підкуп (прямий чи опосередкований), адміністративний вплив і надто гучний партійний бренд, можливо лише при раціональному інвестуванні в ідейний капітал.

Іншими словами, грамотно розпланувавши наявний бюджет і конкретні заходи на основі достовірної інформації та заздалегідь визначившись з точкою постійного докладання практичних зусиль, досягнете більшого, ніж розвісивши кільканадцять біг-бордів за тиждень до виборів.

 

Системна політична робота має включати такі загальні складові:

1. Попередній та поточний моніторинг діяльності (з використанням соціології) конкуруючих суб’єктів (громадських та політичних організацій, чинних депутатів та вірогідних інших опонентів на округах) з метою виявлення оптимальної «вільної ніші» для просування нових облич та постійного корегування змісту мобілізаційних заходів на їхню підтримку.

2. Продукування ідейного контенту, якісного за своєю суттю (на основі «паспорту» обраної території) та візуальними рішеннями, з регулярним (не рідше разу на місяць) його донесенням до громадян шляхом недорогої поліграфії та особистих зустрічей.

3. Формування бази активістів, максимально орієнтованих на поширювані ідеї та їхнього носія, що будуть готовими стати агітаторами, довіреними особами, членами ДВК та спостерігачами, шляхом «просіювання» людського «матеріалу» за допомогою постійно діючої громадської приймальні на місці.

4. Створення на основі приймальні актуальної робочої групи за напрямами діяльності, здатної трансформуватися у відповідності до завдань виборчого штабу з моменту оголошення дати виборів.

По суті, наша ініціатива об’єднує політичних технологів без понтів. Пройшовши «на власній шкурі» багато випробувань, зокрема, неодноразово перемігши у персональних кампаніях з опорою на себе і будучи достатньо компетентними у тому, про що кажемо, ми відкриті до всебічної співпраці.

 

Дзвоніть, поспілкуємось: (067) 402-79-59

 

 

 

 

 

 

2022  goia.org.ua